Kurumsal


Furinoks

Sektörel birikimlerimizin toplandığı nokta Furinoks firmamızda ürün fayda, fiyat odaklı işletmecilik anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Furinoks kalite ve güvencesiyle tüm Türkiye' ye hizmet vermekteyiz. Endüstriyel mutfak ürünleri, taşıma ve saklama arabaları, soğutucular, tutamak ve korkuluk sistemleri, teşhir reyonları, soğuk odalar, dekoratif ürünler, havuz ve iskele merdivenleri , bayrak direkleri, çöp kutuları ve ayrışım istasyonları, hijyen bariyerleri ve hijyen tünelleri, Yer ızgaraları imalatı ve montajı yapmaktayız. Furinoks olarak, oteller, tatil köyleri, yemekhaneler, restoranlar, fast-food ve self servis restoranları, huzurevleri, eğitim kurumları gibi birçok sektöre yönelik yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Genel işletmecilik anlayışıyla ürün tedarik ve hizmetinden sonra ki süreçte, bugüne kadar yaşadığınız bütün sorunları artık düşünmenize gerek yok.
 
Tedariğini ve hizmetini sağladığımız bütün ürünlerimizin her türlü çıkabilecek genel ve spesifik sorunlarında her daim çözüm odaklı bir tavırla yanındayız.

 

Furinoks